Ponúkame Vám kvalitné palivové drevo. Pôsobíme v regióne Bratislavského a Trnavského kraja.
tel: +421 917 649 213

Cenník

Spracúvame zásadne iba tvrdé listnaté palivové drevo, ako buk, dub a hrab, surovina je z legálnej ťažby zo slovenských lesov, výberovej kvality.

Palivové drevo voľno ložené - Listnaté dreviny

Výhodou voľno loženého, sypaného dreva je, že zákazník neplatí obal - paletu a nákladnú prácu pri uložení do palety. Zákazník si v tomto prípade uloží drevo podľa vlastnej potreby. Ponúkame polienka z drevín buk, dub a hrab, dĺžok 25, 33, 40 a 50cm, podľa požiadavky zákazníka.

Akcia 79 € do vypredania zásob pred sezónou. Stará cena 95 €.
79,00 EUR / Priestorový meter sypanýMám záujem

Palivové drevo voľno ložené - Ihličnaté dreviny

Výhodou voľno loženého, sypaného dreva je, že zákazník neplatí obal -  paletu a nákladnú prácu pri uložení do palety. Zákazník si v tomto prípade uloží drevo podľa vlastnej potreby. Ponúkame polienka dĺžok 25, 33, 40 a 50cm, podľa požiadavky zákazníka, z mäkkého, ihličnatého dreva, borovica, smrek, smrekovec, suché, vhodné do zplyňovacieho kotla.

60,00 EUR / Priestorový meter sypanýMám záujem

Mäkké ihličnaté palivové drevo (smrek, smrekovec, borovica) voľno ložené, odrezky pri spracovaní

Odrezky, ktoré vznikajú pri krátení guľatiny na presnú mieru, majú tvar guliačov, nie su štiepané, priemer odrezkov 25 - 45cm, rôznych dĺžok, zväčša od 25 do 35cm. Produkt je cenovo výhodný, na vlastné spracovanie, podľa potreby zákazníka. Odrezky sú suché, na priame použitie.

50,00 EUR / Priestorový meterMám záujem

Palivové drevo uložené v palete

Drevo uložené v palete je ľahko manipulovateľné s použitím paletového vozíka a priblíženie dreva k vykurovaciemu telesu. Polienka uložené v palete sú dĺžky 33cm, drevina, buk, dub a hrab.

125,00 EUR / Priestorový meterMám záujem

Pelety ENplus A1

Pelety sú vysoko kvalitné, ekologické a certifikované EN plus® A1 SK, vyrobené zo smrekovej piliny. Balené sú po 15kg v plastových vreckách, uložené na palete po 78ks. Váha celej palety je 1,17tony. Momentálne osobný odber P.F.A. spol. s r.o. Zahradkárska 14, 90055 Lozorno, nakládku zabezpečíme. Pracujeme na možnosti dodania, priamo na adresu zákazníka.

330,00 EUR / TonaMám záujem

Palivové drevo guľatina 4m dĺžky

Táto forma palivového dreva je obľúbená medzi zákazníkmi, ktorí uprednostňujú vlastné spracovanie do požadovanej formy, či už celých, nekálaných klátikov, alebo metrovice. Dreviny buk, dub a hrab, priemery klátov sú 30-40cm, dĺžky 4, prípadne 5m.

115,00 EUR / Priestorový meterMám záujem

Palivové drevo, bukové odrezky pri spracovaní

Pri spracovaní štiepacím automatom vznikajú odrezky rôznych dĺžok, prípadne odrezky nižšej kvality alebo väčších priemerov a pod. Väčšie percento odrezkov je v dĺžkach max do 20cm.

45,00 EUR / Priestorový meterMám záujem

Poznámka

*priestorový meter sypaný: polienka voľne nasypané do priestoru 1x1x1m
*priestorový meter: polienka uložené do priestoru 1x1x1m
Ceny sú bez DPH.